Twenty One Skin Care

Twenty One Skin Care - Sklep Internetowy

Dwadzieścia jeden! Czas na zmiany! Żyjemy w XXI wieku, epoce, w której świadomie wybieramy materiały, które nosimy i żywność, którą jemy. Bardzo dbamy o swoją sprawność fizyczną i zdrowie. Dlaczego nie zacząć dbać o naszą skórę? To największy narząd w naszym organizmie i również zasługuje na troskę i uwagę.

Posiadam tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii chemicznej oraz tytuł magistra w dziedzinie chemii uzyskany na UTH Poland. Wiem na pewno, że produkty naturalne są dla nas najlepsze i że nauka pozwala nam wydobyć te korzyści z roślin.

Moja przygoda z kosmetykami zaczęła się 20 lat temu. Jako studentka pracowałam na pół etatu w sprzedaży kosmetyków i ta pasja rosła we mnie przez lata. Chciałam dzielić się tą miłością do kosmetyków z rodziną i przyjaciółmi, dlatego zaczęłam tworzyć kosmetyki zarówno dla nich, jak i na własny użytek. Dorastałam w domu, w którym babcia miała naturalne lekarstwo lub rozwiązanie na wszystkie dolegliwości i schorzenia. Zastosowanie tej wiedzy w produkcji kosmetyków wydało mi się sensowne. Tak narodził się pomysł tworzenia kosmetyków do każdego rodzaju skóry, łagodzących dolegliwości i poprawiających kondycję skóry. Po kilku latach pracy w branży jako naukowiec zajmujący się formułowaniem receptur, jestem gotowy podzielić się z Tobą moim doświadczeniem.

Twenty One Skin Care - PROJEKT INFO

website design cork