Melrose West Cork

Melrose West Cork B&B - Strona Internetowa

Melrose B&B zapewnia wysokiej jakości zakwaterowanie ze śniadaniem w Clonakilty. Położony zaledwie kilka minut spacerem od uroczego miasteczka Clonakilty w zachodnim Cork, Melrose B&B położony jest w spokojnej okolicy, a jednocześnie jest bardzo blisko miasta. Melrose posiada prywatny parking, ogrody i patio z przodu i z tyłu. Goście mogą korzystać z naszych przestronnych ogrodów. Goście mogą również korzystać z naszego miejsca na piknik z grillem, miejscami do siedzenia i stołami, a także ze stałej altanki z siedziskami, stołem i hamakami. Noel i rodzina zapewnią Ci osobistą uwagę i pomoc podczas Twojego pobytu.

Bogate menu śniadaniowe obejmuje lokalne produkty, domowe wypieki i świeżą wodę źródlaną z własnej studni. Obsługujemy również wegetarian i gości ze specjalnymi wymaganiami dietetycznymi. Pensjonat B&B ma atest Failte Ireland.

Naszym gościom zapewniamy pełne pakiety informacji na temat okolicy i chętnie udzielamy rekomendacji i porad na temat obiektów, jednodniowych wycieczek i innych atrakcji, takich jak piesze wycieczki po okolicy.

Melrose West Cork - PROJEKT INFO

website design cork